لوازم همراه چرخ خیاطی

لوازم همراه چرخ خیاطی

لوازم همراه چرخ خیاطی
همانند سایر کارها داشتن تجهیزات ضروری، خیاطی را نیز لذت بخش تر می کند.
در اینجا 6 مورد از تجهیزات ضروری خیاطی خانگی را معرفی می کنیم.(فروشگاه ژانومه |پرهان)

چرخ خیاطی

چرخ خیاطی مهم ترین ابزار برای خیاطی خانگی است. برای تهیه یک چرخ خیاطی مناسب، تحقیقات اولیه و اطمینان از خدمات پس از فروش ضروری است. توجه کنید همان طورکه یک چرخ خیاطی مناسب، می تواند اسباب رضایت شما را فراهم آورد؛ چرخ خیاطی نا متناسب با روش کار شما، ملال آور است.

سردوز

سردوز یک وسیله ضروری خیاطی خانگی محسوب نمی شود، اما بسیاری از خیاطان استفاده از آنها را مفید می دانند. سردوز نخ را بر روی انتهای پارچه دوخته و قسمت اضافی پارچه را پیرایش می کند، بنابراین یک دوخت زیبا و آراسته به جای می گذارد.

سردوزها بیشتر هنگام استفاده از پارچه های پشمی کارآمدتر هستند. با استفاده از سردوزها به مرور زمان سرعت دوخت شما بالاتر رفته و در زمان صرفه جویی می کنید.(فروشگاه ژانومه در اصفهان)

محیط با نور مناسب(فروشگاه ژانومه |پرهان)

وجود محیطی با نور مناسب برای خیاطی و استفاده از تجهیزات آن ضروری است. وجود طیف نوری مناسب و بدون سایه، به شما کمک می کند که بدون فشار آوردن به چشمهایتان، کوچکترین جزییات را مشاهده کنید.

اتو ومیز اتو

اتو جز بسیار مهمی از فرآیند دوخت، حتی با پارچه های بدون چروک را ایفا می کند. توجه داشته باشید که اتو و میز اتوی مناسب در نتیجه کار بسیار اهمیت داشته و استفاده از یک اتو با قابلیت پخش یکسان حرارت الزامی است.

قالب لباس

اگر خیاطی را تازه شروع کرده اید، بدون این آیتم هم به مشکل نمی خورید. اما داشتن آنها هنگام خیاطی بسیار مفید خواهد بود. این قالب ها معمولا قابل تنظیم بوده و شما می توانید، شکل بدنی که لباس را برای آن می دوزید، داشته باشید.

ارسال دیدگاه