پاسخ:

برای اینکه از خرید خود رضایت کامل داشته باشید نیاز است تا نکات ذیل را مورد نظر قرار دهید.
۱٫حدود قیمتی که برای خرید چرخ خیاطی در نظر می گیرید بسیار مهم می باشد.
۲٫چنانچه برای کارهای گلدوزی و هنرهای خیاطی حرفه ای قصد خرید دارید بنابراین لازم است چرخهایی را انتخاب کنید که دارای توانایی های بیشتر و گزینه های متفاوتی برای مانور باشند که به طبع در صورتیکه امکانات چرخ خیاطی بیشتر باشد قیمت نیز بالاتر خواهد بود.در صورت انجام کارهای معمولی و روزانه می توانید چرخ خیاطی با قابلیتهای کمتر تهیه نمایید.
با توجه به الویت هر یک از گزینه های بالا خواهید توانست چرخ خیاطی مورد نظر خود را خریداری نمایید البته نکته مهم در چرخ خیاطی ها و گلدوزی های ساخت شرکت ژانومه در این است که تمامی محصولات از نظر کیفیت کاملا در یک سطح می باشند و تنها امکانات و قابلیتهای انتخابی است که در قیمت تفاوت ایجاد می کند. محصولات ژانومه دارای کیفیت برتر دنیاست و همواره شعار ما این است : ” چرخ خیاطی ژانومه شهرت جهانی دارد.”

پاسخ:

یکی از رایجترین مشکلاتی که در کار با چرخ خیاطی رخ می دهد به هم خوردن تنظیمات است که باعث پاره شدن نخ می شود , این مشکل بیشتر به واسطه عدم اطلاعات کافی و آموزش مناسب بوجود می آید.

پاسخ:

اگر منظورتان یک چرخ خیاطی با امکانات معمولی و کیفیت بالاست چرخ ژانومه نیوهوم مدل ۱۵۱۲ به شما پیشنهاد می شود که هم قیمت و هم امکانات آن مناسب می باشند.

پاسخ: در صورتی که کاربر اقدام به ثبت نام در فروشگاه ژانومه | پرهان کرده باشد برای خریدهای آتی دیگر نیاز به ورود اطلاعات مجدد نمی باشد در غیر این صورت و در شرایطی که کاربر بدون ثبت نام اقدام به خرید نماید موظف به وارد نمودن تمامی مشخصات لازم در هر بار خرید از فروشگاه پرهان می باشد . لازم بذکر است ثبت نام در پرهان علاوه بر تسهیل در عملیات ثبت سفارش مزایای دیگری مانند اطلاع از تخفیفات و فروش های ویژه و برقرای ارتباط با فروشگاه به منظور خبر رسانی در سایر موارد را دارا می باشد ، همچنین تیم پشتیبانی فروشگاه پرهان به کلیه مراحل فرایند خرید و فروش از زمان ثبت درخواست تا مرحله تحویل کالا به مشتری نظارت می‌کند. ثبت‌نام در دیجی گجت باعث تسهیل در پیگیری سفارشات و ارایه خدمات بهتر به مشتری می‌شود.

پاسخ:  شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

پاسخ:

تا پیش از تایید نهایی سفارش و کلیک روی آیکون اتمام خرید شما می‌توانید سفارش را از سبد خرید خود حذف و یا اصلاح کنید.

پس از تایید نهایی سفارش و اتمام خرید و در مرحله پرداخت و ثبت سبد، شما قادر به حذف و تغییر سفارش نیستید. از این مرحله به بعد برای لغو یا تغییر آن، با دیجی گجت تماس بگیرید.

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان فروشگاه پرهان با شما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما